Adapterplaat MH30 Gemaakt van C45 staal
Adapterplaat MH30 Gemaakt van C45 staal
MH30 Adapterplaat
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | MH30 Adapterplaat |
| Afmetingen | |
| Koppeling | MH30 |
| A | 195 mm |
| B | 200 mm |
| C | 30 mm |
| D | 30 mm |
| Artikelnummer | EG102500 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 125,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten