MH30 voor GR30ff rotator
MH30 voor GR30ff rotator
MH30 met plaat GR 30ff
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | MH30 met plaat GR 30ff |
| Afmetingen | |
| Koppeling | MH30 |
| A | 195 mm |
| B | 200 mm |
| C | 30 mm |
| D | 30 mm |
| Artikelnummer | EG102501 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuks |
€ 985,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten