PDS 20 Palen drukker
PDS 20 Palen drukker
PDS 20
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | PDS 20 |
| Min tonnage machine | 1000 kg |
| Max tonnage machine | 8000 kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05-Cw10 Combie |
| A | 15 mm |
| B | 940 mm |
| |
| Downloads | |
| PDS 20 pdf gebruikeshandlijding.pdf | |
| Artikelnummer | EG102439 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 1.650,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten