TK 20 Fixed rotatie Boomknipper, met rotatie en Cw 05, kraangewicht 2-5 ton
TK 20 Fixed rotatie Boomknipper, met rotatie en Cw 05, kraangewicht 2-5 ton
TK 20-fixed-rotatie
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TK 20-fixed-rotatie |
| Min tonnage machine | 2600 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 240 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Diameter | +-Ø20 cm |
| Tanden | 4 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| Artikelnummer | EG101048 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 8.410,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten
