TK 25-fixed-rotatie Boomknipper rotatie met Cw 10 kraangewicht 4-11 ton. Geleverd met snijmes van 15 mm met schroefdraad in het mes.
TK 25-fixed-rotatie Boomknipper rotatie met Cw 10 kraangewicht 4-11 ton. Geleverd met snijmes van 15 mm met schroefdraad in het mes.
TK 25-fixed-rotatie
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TK 25-fixed-rotatie |
| Min tonnage machine | 4000 kg |
| Max tonnage machine | 10000 kg |
| Gewicht | 430 Kg |
| Olieverbruik | 40-60 Lt |
| Druk | 250 BAR |
| Diameter | +-Ø25 cm |
| Tanden | 4 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| Downloads | |
| TK Onderdelen Nummers.pdf | |
| Artikelnummer | EG101906 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 10.765,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten
