TK 30-Fixed-rotatie Boomknipper, rotatie met snelwissel Cw 30, kraangewicht 12-21 ton
TK 30-Fixed-rotatie Boomknipper, rotatie met snelwissel Cw 30, kraangewicht 12-21 ton
TK 30-fixed-rotatie
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TK 30-fixed-rotatie |
| Min tonnage machine | 10000 kg |
| Max tonnage machine | 21000 kg |
| Gewicht | 800 Kg |
| Olieverbruik | 40-60 Lt |
| Druk | 300 BAR |
| Diameter | +-Ø30 cm |
| Tanden | 4 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 30 |
| Artikelnummer | EG101054 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 14.000,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten
