TK 19-25 Boomknipper vast model Cw 10 knipt ± 25 cm
TK 19-25 Boomknipper vast model Cw 10 knipt ± 25 cm
TK 19-25
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TK 19-25 |
| Min tonnage machine | 3000 kg |
| Max tonnage machine | 8500 kg |
| Gewicht | 350 Kg |
| Olieverbruik | 40-60 Lt |
| Druk | 250 BAR |
| Diameter | +-Ø25 cm |
| Tanden | 4 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| Artikelnummer | EG101046 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 7.503,53 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten