TM 510 Bomentang vlakke plaat aansluiting
TM 510 Bomentang vlakke plaat aansluiting
TM 510
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TM 510 |
| Min tonnage machine | 1000 kg |
| Max tonnage machine | 2000 kg |
| Gewicht | 55 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 500 |
| Oppervlakte | 0.18 |
| Afmetingen | |
| A | 60 mm |
| B | 450 mm |
| C | 720 mm |
| D | 1000 mm |
| E | 450 mm |
| L | 255 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100001 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.290,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten
