TM 530 Bomentang vlakke plaat aansluiting 140X140-6x173-Ø17 mm
TM 530 Bomentang vlakke plaat aansluiting 140X140-6x173-Ø17 mm
TM 530
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TM 530 |
| Min tonnage machine | 3000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 120 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 1500 |
| Oppervlakte | 0.25 |
| Afmetingen | |
| A | 125 mm |
| B | 550 mm |
| C | 730 mm |
| D | 1300 mm |
| E | 580 mm |
| L | 380 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100003 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.185,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten