TM 540 Bomentang vlakke plaat aansluiting 140X140-6x173-Ø17 mm
TM 540 Bomentang vlakke plaat aansluiting 140X140-6x173-Ø17 mm
TM 540
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TM 540 |
| Min tonnage machine | 4000 kg |
| Max tonnage machine | 7000 kg |
| Gewicht | 147 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 1800 |
| Oppervlakte | 0.28 |
| Afmetingen | |
| A | 80 mm |
| B | 600 mm |
| C | 820 mm |
| D | 1450 mm |
| E | 600 mm |
| L | 400 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100004 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.900,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten