TM 550 Bomentang vlakke plaat aansluiting
TM 550 Bomentang vlakke plaat aansluiting
TM 550
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TM 550 |
| Min tonnage machine | 5000 kg |
| Max tonnage machine | 9000 kg |
| Gewicht | 235 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 2500 |
| Oppervlakte | 0.3 |
| Afmetingen | |
| A | 155 mm |
| B | 600 mm |
| C | 780 mm |
| D | 1600 mm |
| E | 680 mm |
| L | 550 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100005 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 3.330,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten