TM 600 Bomentang vlakke plaat aansluiting
TM 600 Bomentang vlakke plaat aansluiting
TM 600
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TM 600 |
| Capaciteit | 3500 Lt |
| Min tonnage machine | 7000 kg |
| Max tonnage machine | 13000 kg |
| Gewicht | 400 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Oppervlakte | 0.5 |
| Afmetingen | |
| A | 165 mm |
| B | 700 mm |
| C | 900 mm |
| D | 1900 mm |
| E | 800 mm |
| L | 630 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100006 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 6.780,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten