TM 550S Bomentang
TM 550S Bomentang
TM 550S
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TM 550S |
| Min tonnage machine | 9000 kg |
| Max tonnage machine | 17000 kg |
| Gewicht | 420 Kg |
| Druk | 300 BAR |
| Draaglast | 4500 |
| Oppervlakte | 0.55 |
| Afmetingen | |
| A | 115 mm |
| B | 780 mm |
| C | 1050 mm |
| D | 2150 mm |
| E | 840 mm |
| L | 600 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102441 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 6.295,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten