TM 700S Bomentang
TM 700S Bomentang
TM 700S
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TM 700S |
| Min tonnage machine | 10000 kg |
| Max tonnage machine | 24000 kg |
| Gewicht | 650 Kg |
| Druk | 300 BAR |
| Draaglast | 7000 |
| Oppervlakte | 0.7 |
| Afmetingen | |
| A | 145 mm |
| B | 975 mm |
| C | 1310 mm |
| D | 2700 mm |
| E | 1050 mm |
| L | 750 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102440 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 6.930,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten