V-bak Cw 10 Totale hoogte 1050 mm Breedte langs onder 300 mm Totale breedte vanboven 1900 mm Totale diepte 1000 mm Hellingshoek 50°
V-bak Cw 10 Totale hoogte 1050 mm Breedte langs onder 300 mm Totale breedte vanboven 1900 mm Totale diepte 1000 mm Hellingshoek 50°
V Bak CW 10
Hellingshoek 50°
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | V Bak CW 10 |
| Min tonnage machine | 3500 kg |
| Max tonnage machine | 8500 kg |
| Vrije opmerking | Hellingshoek 50° |
| Afmetingen | |
| Koppeling | CW 10 |
| A | 315 mm |
| B | 1000 mm |
| C | 1820 mm |
| D | 1530 mm |
| E | 920 mm |
| F | 1330 |
| |
| Artikelnummer | EG102677 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 2.270,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten