WR 300 Wortelrooier met 3 tand en Cw 00
WR 300 Wortelrooier met 3 tand en Cw 00
WR 300
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | WR 300 |
| Min tonnage machine | 700 kg |
| Max tonnage machine | 900 kg |
| Gewicht | 30 Kg |
| Tanden | 3 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 00 |
| A | 330 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100883 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 825,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten