WR 350 Wortelrooier met 2 tand en Cw 05
WR 350 Wortelrooier met 2 tand en Cw 05
WR 350
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | WR 350 |
| Min tonnage machine | 1000 kg |
| Max tonnage machine | 2000 kg |
| Gewicht | 74 Kg |
| Tanden | 3 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 350 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100884 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.400,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten