WR 500 Wortelrooier met 4 tand en Cw 05
WR 500 Wortelrooier met 4 tand en Cw 05
WR 500
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | WR 500 |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 89 Kg |
| Tanden | 4 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 500 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100886 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.500,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten