CES1AL Hangende werkbak 1 persoons Max 120 KG 64 kg eigen gewicht De Complete werkbak dient wel in een samenstelling aan uw machine gekeurd te worden
CES1AL Hangende werkbak 1 persoons Max 120 KG 64 kg eigen gewicht De Complete werkbak dient wel in een samenstelling aan uw machine gekeurd te worden
CES1AL
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CES1AL |
| Capaciteit | 120 Lt |
| Gewicht | 64 Kg |
| Max. aantal pers. | 1 |
| Afmetingen | |
| A | 1206 mm |
| B | 1130 mm |
| C | 850 mm |
| D | 1441 mm |
| E | 966 mm |
| F | 714 |
| |
| Artikelnummer | EG100242 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.790,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten