CES1TUB Hangende werkbak
CES1TUB Hangende werkbak
CES1TUB
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CES1TUB |
| Capaciteit | 120 Lt |
| Gewicht | 72 Kg |
| Max. aantal pers. | 1 |
| Afmetingen | |
| A | 1206 mm |
| B | 1130 mm |
| C | 850 mm |
| D | 1441 mm |
| E | 966 mm |
| F | 714 |
| |
| Artikelnummer | EG100240 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.600,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten