CES2AL Hangende werkbak 2 persoons Max 200 KG 78 kg eigen gewicht De Complete werkbak dient wel in een samenstelling aan uw machine gekeurd te worden
CES2AL Hangende werkbak 2 persoons Max 200 KG 78 kg eigen gewicht De Complete werkbak dient wel in een samenstelling aan uw machine gekeurd te worden
CES2AL
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CES2AL |
| Capaciteit | 200 Lt |
| Gewicht | 78 Kg |
| Max. aantal pers. | 2 |
| Afmetingen | |
| A | 1756 mm |
| B | 1130 mm |
| C | 1406 mm |
| D | 1441 mm |
| E | 966 mm |
| F | 714 |
| |
| Artikelnummer | EG100243 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.995,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten