EGR Rotator 50/30 bovenkop 73mm Gat Ø30 mm Onder as Ø59mm Gat Ø30mm
EGR Rotator 50/30 bovenkop 73mm Gat Ø30 mm Onder as Ø59mm Gat Ø30mm
EGR 50/30
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | EGR 50/30 |
| Axial load | 5000 Kg |
| Rotator onderkant | Ø 59 mm |
| Pen | 30 mm |
| Gewicht | 25 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| D | 30 mm |
| |
| Downloads | |
| Momenteel geen tekening beschikbaar.pdf | |
| Artikelnummer | EG101803 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 829,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten