Link type BR 3/100/45
Link type BR 3/100/45
BR 3/100/45
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BR 3/100/45 |
| Pen | 45 |
| Gewicht | 21 Kg |
| Draaglast | 16000 |
| Afmetingen | |
| B | 100 mm |
| C | 45 mm |
| D | 45 mm |
| L | 100 mm |
| |
| Downloads | |
| br3-9.pdf | |
| Artikelnummer | EG100398 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 371,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten