SOR 200 H Sorteergrijper hydraulisch roterend met dichte schalen Cw 10 voor Graafmachines van 3000 kg tot 6000 kg
SOR 200 H Sorteergrijper hydraulisch roterend met dichte schalen Cw 10 voor Graafmachines van 3000 kg tot 6000 kg
SOR 200 H
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 200 H |
| Capaciteit | 125 Lt |
| Min tonnage machine | 3000 kg |
| Max tonnage machine | 6000 kg |
| Gewicht | 175 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| A | 940 mm |
| B | 840 mm |
| C | 800 mm |
| D | 1200 mm |
| L | 450 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 95 -SOR 200.pdf | |
| SOR 200-H -2020 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100493 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 4.910,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten


