SOR 455 H Sorteergrijper met dichte schalen met een hydraulische roterende rotator voor graafmachines van 5000 kg tot 1000 kg
SOR 455 H Sorteergrijper met dichte schalen met een hydraulische roterende rotator voor graafmachines van 5000 kg tot 1000 kg
SOR 455 H
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 455 H |
| Axial load | 1500 Kg |
| Capaciteit | 250 Lt |
| Min tonnage machine | 5000 kg |
| Max tonnage machine | 10000 kg |
| Gewicht | 290 Kg |
| Olieverbruik | 30 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 1500 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| A | 1030 mm |
| B | 730 mm |
| C | 1150 mm |
| D | 1350 mm |
| L | 540 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 455-H-Heavyduty CPR 9-2021 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100122 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 7.785,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten