SOR 560 H Sorteergrijper hydraulisch roterend met dichte schalen Cw 10
SOR 560 H Sorteergrijper hydraulisch roterend met dichte schalen Cw 10
SOR 560 H
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 560 H |
| Axial load | 2000 Kg |
| Capaciteit | 350 Lt |
| Min tonnage machine | 6000 kg |
| Max tonnage machine | 13000 kg |
| Gewicht | 500 Kg |
| Olieverbruik | 30 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 2000 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| A | 1120 mm |
| B | 960 mm |
| C | 960 mm |
| D | 1500 mm |
| L | 640 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 560-H-2021 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100130 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 8.090,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten