SOR 125 H-G Sorteergrijper hydraulisch roterend met geperforeerde schalen Cw 05 voor graafmachines van 2000 kg tot 4000 kg.
SOR 125 H-G Sorteergrijper hydraulisch roterend met geperforeerde schalen Cw 05 voor graafmachines van 2000 kg tot 4000 kg.
SOR 125 H-G
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 125 H-G |
| Capaciteit | 125 Lt |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 160 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 1000 mm |
| B | 840 mm |
| C | 860 mm |
| D | 1200 mm |
| L | 450 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 95 -SOR 200.pdf | |
| SOR 125-H R-2020 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100488 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 3.755,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten


