SOR 125 M Sorteergrijper met mechanische rotator en dichte schalen Cw 05
SOR 125 M Sorteergrijper met mechanische rotator en dichte schalen Cw 05
SOR 125 M
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 125 M |
| Capaciteit | 125 Lt |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 145 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 880 mm |
| B | 840 mm |
| C | 740 mm |
| D | 1200 mm |
| L | 450 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 95 -SOR 200.pdf | |
| SOR 125-M R-2021 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100485 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 3.205,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten


