SOR 35 M Sorteergrijper met mechanische rotator en dichte schalen Cw 00
SOR 35 M Sorteergrijper met mechanische rotator en dichte schalen Cw 00
SOR 35 M
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 35 M |
| Capaciteit | 35 Lt |
| Min tonnage machine | 700 kg |
| Max tonnage machine | 900 kg |
| Gewicht | 42 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 00 |
| A | 500 mm |
| B | 420 mm |
| C | 480 mm |
| D | 620 mm |
| L | 300 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 35-SOR 50.pdf | |
| SOR 35-M R-2021 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100453 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.780,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten

