SOR 50 M Sorteergrijper met mechanische rotator en dichte schalen Cw 05
SOR 50 M Sorteergrijper met mechanische rotator en dichte schalen Cw 05
SOR 50 M
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 50 M |
| Capaciteit | 50 Lt |
| Min tonnage machine | 1000 kg |
| Max tonnage machine | 2000 kg |
| Gewicht | 75 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 710 mm |
| B | 626 mm |
| C | 610 mm |
| D | 880 mm |
| L | 330 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 35-SOR 50.pdf | |
| SOR 50-M R-2020 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100463 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.965,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten


