SOR 95 M Sorteergrijper met mechanische rotator en dichte schalen Cw 05
SOR 95 M Sorteergrijper met mechanische rotator en dichte schalen Cw 05
SOR 95 M
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 95 M |
| Capaciteit | 95 Lt |
| Min tonnage machine | 1500 kg |
| Max tonnage machine | 2500 kg |
| Gewicht | 120 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Voertuiggroep | Graafmachine |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 805 mm |
| B | 764 mm |
| C | 825 mm |
| D | 1100 mm |
| L | 350 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 95 -SOR 200.pdf | |
| SOR 95-M R-2021 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100474 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 3.085,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten


