SOR 200 R Sorteergrijper met vaste snelwissel niet roterend met dichte schalen Cw 10 0°
SOR 200 R Sorteergrijper met vaste snelwissel niet roterend met dichte schalen Cw 10 0°
SOR 200 R
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 200 R |
| Capaciteit | 125 Lt |
| Min tonnage machine | 3000 kg |
| Max tonnage machine | 6000 kg |
| Gewicht | 130 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| A | 760 mm |
| B | 840 mm |
| C | 620 mm |
| D | 1200 mm |
| L | 450 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 95 -SOR 200.pdf | |
| SOR 200-R -2020 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100491 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.605,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten


