SOR 35 R Sorteergrijper met dichte schalen, vaste snelwissel Cw 00, Standaard 0 gradenhoek.
SOR 35 R Sorteergrijper met dichte schalen, vaste snelwissel Cw 00, Standaard 0 gradenhoek.
SOR 35 R
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 35 R |
| Capaciteit | 35 Lt |
| Min tonnage machine | 700 kg |
| Max tonnage machine | 900 kg |
| Gewicht | 36 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Voertuiggroep | Graafmachine |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 00 / 0 ° |
| A | 500 mm |
| B | 420 mm |
| C | 480 mm |
| D | 620 mm |
| L | 300 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 35-SOR 50.pdf | |
| SOR 35-R R-2021 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100451 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.130,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten

