SOR 450 R Sorteergrijper vaste snelwissel niet roterend met dichte schalen Cw 10
SOR 450 R Sorteergrijper vaste snelwissel niet roterend met dichte schalen Cw 10
SOR 450 R
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 450 R |
| Axial load | 1500 Kg |
| Capaciteit | 250 Lt |
| Min tonnage machine | 4000 kg |
| Max tonnage machine | 10000 kg |
| Gewicht | 230 Kg |
| Olieverbruik | 30 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 1500 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| A | 860 mm |
| B | 730 mm |
| C | 980 mm |
| D | 1350 mm |
| L | 540 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 450-R-2022 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100119 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 4.550,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten