SOR 125 R-G Sorteergrijper vaste snelwissel niet roterend met geperforeerde schalen Cw 05
SOR 125 R-G Sorteergrijper vaste snelwissel niet roterend met geperforeerde schalen Cw 05
SOR 125 R-G
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 125 R-G |
| Capaciteit | 125 Lt |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 128 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 760 mm |
| B | 840 mm |
| C | 620 mm |
| D | 1200 mm |
| L | 450 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 95 -SOR 200.pdf | |
| SOR 125-R -2020 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG100484 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.555,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten


