SOR 50 R-G Sorteergrijper vaste snelwissel niet roterend met geperforeerde schalen Cw 00
SOR 50 R-G Sorteergrijper vaste snelwissel niet roterend met geperforeerde schalen Cw 00
SOR 50 R-G
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SOR 50 R-G |
| Capaciteit | 50 Lt |
| Min tonnage machine | 700 kg |
| Max tonnage machine | 1200 kg |
| Gewicht | 70 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Voertuiggroep | Graafmachine |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 00 |
| A | 702 mm |
| B | 626 mm |
| C | 602 mm |
| D | 880 mm |
| L | 330 mm |
| |
| Downloads | |
| SOR 35-SOR 50.pdf | |
| SOR 50-R R-2021 Bedienings en onderhoudshandleiding.pdf | |
| Artikelnummer | EG102794 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.315,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten


