TM 520 Bomentang vlakke plaat aansluiting
TM 520 Bomentang vlakke plaat aansluiting
TM 520
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | TM 520 |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 3000 kg |
| Gewicht | 95 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 1000 |
| Oppervlakte | 0.2 |
| Afmetingen | |
| A | 95 mm |
| B | 480 mm |
| C | 620 mm |
| D | 1080 mm |
| E | 480 mm |
| L | 330 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100002 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.700,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten




